Kariera

Podjęliśmy się niecodziennego wyzwania technologicznego. Potrzebujemy wsparcia by osiągnąć nasz cel, dlatego aktywnie szukamy ludzi z pasją, którzy wzmocnią nasz zespół inżynierów.

Wierzymy w powodzenie naszego przedsięwzięcia. Za stabilnością naszej firmy przemawia fakt, że należymy do holdingu technologicznego Future Processing oraz posiadamy liczne dofinansowania z programów unijnych.

Aktualne oferty pracy i staży

Senior Software Engineer

13 500 - 20 500 PLN brutto (umowa o pracę)

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie rozeznanie, wybór oraz implementacja rozwiązań autonomii z praktycznym wdrażaniem algorytmów sztucznej inteligencji.
Będziesz miał okazję pracować przy każdym z komponentów systemu autonomicznej jazdy, począwszy od zbierania danych z sensorów, przez przetwarzanie obrazów i chmur punktów, fuzję danych, predykcję, planowanie, aż po sterowanie pojazdem.

Wymagania obowiązkowe

C ++ Python Linux Git Design Patterns

Wymagania mile widziane

Machine Learning OpenCV Docker ROS2 Bash RTOS

Metodologia

Zarządzanie zwinne Cykle tygodniowe, odpowiedzialność zespołowa
Testy Jednostkowe, integracyjne, w symulatorze, Software-in-the-loop, Hardware-in-the-loop
Techniki Features branches, merge request, code review
Narzędzie pracy Jira, Confluence, Visual Studio Code
System kontroli wersji Git
Serwer budujący GitLab CI
Repozytorium kodu źródłowego GitLab
Swoboda wyboru narzędzi Tak

Technologie w projekcie

Linux RTOS Python C C++ Docker ROS2 AutowareAuto GNSS Lidar Radar Camera IMU Distributed Systems Image Processing Artificial Intelligence Machine Learning CAN/CAN-FD CarlaSIM

Udogodnienia w biurze

Klimat startupu
Elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna
Darmowy parking

Benefity

Praca z doświadczonym zespołem
Realny wpływ na rozwój naszej firmy
Praca nad własnym, innowacyjnym produktem
Pakiet medyczny
Dofinansowanie do karty Multisport
Siłownia na terenie firmy
Zajęcia z języka angielskiego
Dofinansowanie do posiłków
Grupowe ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie do przedszkola na terenie firmy

Sprzęt

System operacyjny Linux
Komputer Stacjonarny / Laptop
Monitory Dwa

Masz pytania lub chciałbyś porozmawiać?

Katarzyna Popieluch
HR & Recruitment Manager

+48 535 050 919
kpopieluch@autonomous-systems.pl

Poznaj nas bliżej

ZESPÓŁ