Kariera

Podjęliśmy się niecodziennego wyzwania technologicznego. Potrzebujemy wsparcia by osiągnąć nasz cel, dlatego aktywnie szukamy ludzi z pasją, którzy wzmocnią nasz zespół inżynierów.

Wierzymy w powodzenie naszego przedsięwzięcia. Za stabilnością naszej firmy przemawia fakt, że należymy do holdingu technologicznego Future Processing oraz posiadamy liczne dofinansowania z programów unijnych.

Aktualne oferty pracy i staży

Stażysta / praktykant – HR / EB Bez doświadczenia

0 - 3 000 PLN brutto (umowa zlecenie)

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie wsparcie zespołu w obszarze HR, rekrutacji i Employer Brandingu. Chętnie wprowadzimy Cię świat autonomicznych pojazdów i branży IT. Posłuchamy Twoich pomysłów i postaramy się jak najlepiej skorzystać z Twoich umiejętności i pozwolić im się dalej rozwijać 😊 Szukamy kontaktowej, proaktywnej osoby, która lubi różnorodne zadania i nowe wyzwania.

Wymagania obowiązkowe

Szybkie przyswajanie wiedzy Samodzielność Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy w zespole Język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1 Chęć nauki i rozwoju w obszarze HR i EB

Wymagania mile widziane

Zainteresowanie Social Mediami Chęć tworzenia treści na kanały firmowe SM Proaktywność Chęć realizacji własnych pomysłów

Udogodnienia w biurze

Klimat startupu
Elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna
Darmowy parking

Benefity

Praca z doświadczonym zespołem
Realny wpływ na rozwój naszej firmy
Praca nad własnym, innowacyjnym produktem
Siłownia na terenie firmy
Dofinansowanie do posiłków

Sprzęt

Komputer Stacjonarny / Laptop
Monitory Jeden

Masz pytania lub chciałbyś porozmawiać?

Katarzyna Popieluch
HR & Recruitment Manager

+48 535 050 919
kpopieluch@autonomous-systems.pl

Poznaj nas bliżej

ZESPÓŁ